Menu
February 2018
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Daily Archives: 01/02/2018

Соопштенија

      Државниот инспекторат за земјоделство Ве известува дека  на својата веб страна  www.diz.gov.mk започнувајќи од 01.02.2018 година го  става на располагање порталот за електронска комуникација ( Е – фитосанитарни барања/пријави ) наменет… Continue reading

vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125