Menu
February 2018
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Daily Archives: 06/02/2018

Ќе се активира работата на Меѓувладината македонско- руска комисија

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство,  Љупчо Николовски, амбасадорот на Република Македонија во Русија Гоце Карајанов, директорот на Државниот инспекторат за земјоделство Јане Станкоски и директорот на Македонско-руската Стопанска комора  Дејан Бешлиев  во рамки на официјалната посета… Continue reading

vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125