Menu
April 2018
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Monthly Archives: April 2018

На покана на Италијанското Министерство за земјоделство и Регионалната фитосанитарна служба од регионот Емилија Ромања, а во рамките на ИПА Твининг проектот „Понатамошен развој на контролните системи на надлежните органи за заштита на здравјето на луѓето, животните и растенијата“ во… Continue reading

      Во просториите на Државниот инспекторат за земјоделство,  на ден 13.04.2018 год, петок,   се одржа работна средба, на која присуство земаа надлежните инспектори од Државниот инспекторат за земјоделство и представници на винарските… Continue reading

На иницијатива на директорот на Државниот инспекторат за земјоделство Јане Станкоски, на ден 31.03.2018 годнина  ( Сабота ), во просториите на Државниот инспекторат за земјоделство се одржа едукативна средба, на која присуство земаа надлежните инспектори од Државниот… Continue reading

vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125