Menu
June 2018
M T W T F S S
« May   Jul »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Daily Archives: 28/06/2018

Владатa покажа дека постојано носи одлуки во интерес на лозарите

 

Министерот за земјоделство,шумарство и водостопанств0 Љупчо Николовски, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство Благој Индов,  денеска во Неготино одржа работна средба со лозарите од тиквешкиот регион. Оваа средба се одржува на еден месец пред бербата на… Continue reading

vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125