Menu
July 2018
M T W T F S S
« Jun   Aug »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Daily Archives: 06/07/2018

ИПА Твининг проектот „Понатамошно зајакнување на надлежните органи за контролни системи за заштита на здравјето на луѓето, животните и растенијата“

На ден 03.07.2018 година (среда) во рамките на ИПА Твининг проектот „Понатамошно зајакнување на надлежните органи за  контролни системи за заштита на здравјето на луѓето, животните и растенијата“ во просториите на Државниот инспекторат за земјоделство на Република Македонија, се… Continue reading

vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125