Menu
September 2018
M T W T F S S
« Aug   Nov »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Daily Archives: 25/09/2018

Отворањето на двата објекти за фитосанитарна и ветеринарна инспекција на граничниот премин Блаце гарантираат унапредување на безбедноста на храната

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, заедно со министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Љупчо Николовски, амбасадорот на Европската унија во Република Македонија, Самуел Жбогар, директорот на Државниот инспекторат за земјоделство Благој Индов и директорот на Агенцијата за… Continue reading

vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125