Menu
March 2019
M T W T F S S
« Feb   May »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Monthly Archives: March 2019

Средба со земјоделците во Делчево: Го развиваме овоштарството со развојни мерки и зголемени субвенции по површина

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, заедно со директорите на надлежните институции во секторот земјоделство и со градоначалникот на општина Делчево Горан Трајковски , денеска имаа работна средба со земјоделците од делчевскиот регион. Фокусот на средбата беа актуелните… Continue reading

Повеќе од 180 земјоделци на трибината во Велес, заедно со министерот Николовски дискутираа за сите теми од земјоделството

На денешната трибина организирана во Велес од страна на Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство, министерот Николовски, заедно со градоначалникот на Општина Велес, директорот на Државниот инспекторат за земјоделство Благој Индов и директорите на други државни институции од секторот земјоделство,… Continue reading

Масовно рибокрадење во водите на Дојранското езеро

 

На ден 16 и  17 Март 2019 година, Државниот инспекторат за земјоделство, во координирана акција со МВР од ПС за ГП и ГН – Богородица и ПС за ГП и ГН – Стар Дојран, во водите на Дојранското… Continue reading

Средба со земјоделци во Валандово: Исплатени близу 4,4 милиони евра за субвенции за површини со градинарски култури

 

Во Валандово, министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, одржа работна средба со земјоделците од валандовскиот регион. На средбата присуствуваа и посебната советничка за земјоделство, шумарство и водостопанство на Претседателот на Владата на Република Северна  Македонија, Ленче… Continue reading

vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google
hacklink nedir hacklin seo ve hacklinkin faydaları hacklink hacklink satış hacklink panel hacklink al hacklink seo evden eve nakliyat bmw yedek parça mercedes yedek parça seo nedir seo analiz googlede üst sıraya çıkmak gibi kesin sonuçlarla seo çalışmasında kaliteli hizmet veren hacklink adresi www.profseo.co dur.evden eve nakliyat böcek ilaçlama paykasa paykasa bozdurma aradığınız bütün kelimeler sadece burda. instagram takipçi hilesi bypass shell wso shell hacklink satış hacklink panel wso shell hacklink hacklink hacklink al hacklink seo nedir Google