Menu
May 2018
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Станкоски на трибина со земјоделци и откупувачи на градинарски производи

tribina

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Љупчо Николовски, заедно со  директорот на Државниот инспекторат за земјоделство  Јане Станкоски и директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој  Николче Бабовски,  денеска во Струмица ќе присуства на трибина со земјоделци и откупувачи за моменталната состојба со градинарското производство и откупот на земјоделски производи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125