Menu
September 2020
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Известување

Почитувани,

Согласно препораките на Владата на Република Северна Македонија, Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство, Државниот инспекторат за земјоделство донесе одлука да ги сведе на минимум директените средби со странки во просториите на ДИЗ – само кога е неопходно,  се со цел превенција и елиминирање на можноста од ширење на  вирусот КОВИД 19.

Државниот инспекторат за земјоделство ги информира сите лица кои имаат потреба за контакт и инфомрација од ДИЗ тоа да го сторат на меил адреста на ДИЗ, diz@diz.gov.mk  и на контакт телефонот 02) 3121 462 и бесплатната линија на 0800 11 000 од 08 : 30 до 16: 30 часот.

Сите планирани поголеми настани и работни состаноци во Државниот инспекторат за земјоделство се откажани/презакажани. Оваа одлука важи за територијата на целата држава.

Државниот инспекторат за земјоделство апелира до сите соработници и корисници на услугите кои ги дава инспекторатот, да ги почитуваат превентивните мерки кои ги донесе Владата,  со цел да се спречи ширењето на вирусот КОВИД 19 во државата.

 

ДРЖАВЕН ИНСПЕКТОРАТ ЗА ЗЕМЈОДЕЛСТВО

В.Д. Директор

Проф. Д-р Зоран Шапуриќ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

koronavirus.gov.mk
vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google
hacklink nedir hacklin seo ve hacklinkin faydaları hacklink hacklink satış hacklink panel hacklink al hacklink seo evden eve nakliyat bmw yedek parça mercedes yedek parça seo nedir seo analiz googlede üst sıraya çıkmak gibi kesin sonuçlarla seo çalışmasında kaliteli hizmet veren hacklink adresi www.profseo.co dur.evden eve nakliyat böcek ilaçlama paykasa paykasa bozdurma aradığınız bütün kelimeler sadece burda. instagram takipçi hilesi bypass shell wso shell hacklink satış hacklink panel wso shell hacklink hacklink hacklink al hacklink seo nedir Google