Menu
May 2018
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Соопштение

Со решение бр. 24-11886/1 од 21 ноември 2015 година во Државниот инспекторат за земјоделство  е именуван вршител на должност  Директор Цветан Трипуновски.

Comments are closed.

vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125