Menu
April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
exim
aloinspred
aloinspgr
spodeli_mislenje

Контакт

logo

ул.Гоце Делчев бр.18
Зграда на МТВ 13 кат
1000 Скопје
Република Македонија
Тел.    (02)3121-462
Факс. (02)3121-462
е-пошта diz@diz.gov.mk

Е-MAIL АДРЕСИ НА СИТЕ ИНСПЕКТОРИ

Контакт форма

Почитувани,

Доколку сте заинтересирани за подетални информации во врска со Државен инспекторат за земјоделство, Ве молиме да ги пополните следните податоци како би можеле да стапиме во контакт со Вас.

Вашето име (задолжително)

Вашиот Email (задолжително)
Внесете го сигурносниот код:

captcha
Вашата порака

 

vladanarm
wg2x125b
wg3x125
1b
wg5x125
wg6x125
wg7x125
wg8x125